Chorzów

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

CHORZÓW

przyciemnianie szyb Chorzów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy najlepsze usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo stojące na najwyższym poziomie przyciemnianie szyb, przyciemnianie lamp oraz oklejanie szyb samochodowych. Nasze usługi kierujemy głównie do klientów z terenu miasta Chorzów.

Przyciemnianie szyb to rozwiązanie, które jeszcze do niedawna kojarzyło się z luksusem oraz pewnymi ograniczeniami prawnymi. Ze względu na coraz większą dostępność wysokiej jakości folii, przyciemnianie szyb staje się jednak powszechnie stosowanym zabiegiem możliwym do wykonania we wszystkich modelach aut. Folia ma za zadanie wpływać na komfort podczas jazdy oraz stanowić dodatkowe zabezpieczenie samochodu. Przyciemnianie szyb pomaga również chronić pasażerów przed odłamkami szkła podczas wypadku oraz może być barierą dla potencjalnych włamywaczy, ponieważ przyciemnianie szyb pozwala na ograniczenie widoczności z zewnątrz do wewnątrz samochodu. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług, na które składa się przyciemnianie szyb dla Klientów z miasta Chorzów. Umożliwiamy bezpośredni dojazd do klienta lub możliwość skorzystania z oferty w naszej siedzibie w Katowicach.

Przyciemnianie szyb – Chorzów

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, starając się, aby usługa była wykonana fachowo. Do przyciemniania szyb wykorzystujemy wysokiej jakości folię o odpowiedniej przepustowości, aby zapewniała dobrą widoczność podczas jazdy. Dodatkowo podczas oklejania nie wykonujemy demontażu szyb, co minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Przyciemnianie szyb realizujemy w oparciu o przepisy prawa, a po wykonaniu usług każdy klient dostaje od nas niezbędną dokumentację, dopuszczającą pojazd do poruszania się po drodze. Dokumenty te są również akceptowane przez policję w razie kontroli oraz stacje diagnostyczne wydające okresowe przeglądy techniczne samochodów. Zapraszamy do współpracy klientów z miast: Chorzów,  Ruda Śląska  i innych.

Przyciemnianie lamp – Chorzów

Nieduża zmiana w postaci przyciemniania lamp pozwala poprawić stylistykę samochodu. Jest to bardzo prosty i niskobudżetowy zabieg. Przyciemnianie lamp wykonywane jest dla klientów z całego śląska, w szczególności z miasta Chorzów.