Dąbrowa Górnicza

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

DĄBROWA GÓRNICZA

przyciemnianie szyb Dąbrowa GórniczaWykonujemy przyciemnianie szyb dla Klientów z miasta Dąbrowa Górnicza i okolic. Jeżeli chcesz odmienić wygląd swojego samochodu na bardziej ekskluzywny i stylowy, koniecznie odwiedź nasz warsztat. Samochody prestiżowych marek, takich jak Mercedes, Audi, czy BMW mają fabrycznie montowane takie szyby, a z naszą pomocą i Twoje auto może się w ten sposób wyróżnić. Wbrew pozorom nie jest to rozwiązanie wyłącznie estetyczne. Oto szereg korzyści, jakie uzyskujemy dzięki przyciemnieniu szyb:

  • komfort i satysfakcja
  • pełna dyskrecja
  • dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą
  • ochrona przed oślepieniem
  • redukcja refleksów
  • zmniejszenie temperatury (mniejsze nagrzewanie się)
  • elegancki wygląd

Bardzo praktyczną zaletą jest redukcja wszelkich refleksów oraz osłabienie natężenia świata z nadjeżdżających pojazdów. Pozwala to na komfortową i bezpieczną podróż bez mrużenia oczu i straty wizji w każdej sytuacji. Ciemniejsza barwa szyb sprawia, że w okresie letnim auto się tak nie nagrzewa. Jest to także naturalne zabezpieczenie przed kradzieżą – nie widząc zawartości samochodu, złodziej nie będzie ryzykował złapaniem.

Przyciemnianie szyb – dlaczego warto?

Przyciemnianie szyb ma swoje zalety zarówno latem, jak i zimą. Podczas lata wnętrze samochodu nie nagrzewa się tak bardzo, natomiast zimą nie oddaje szybko ciepła do otoczenia. W naszym zakładzie stosujemy jedynie folię posiadającą homologację, która jest dopuszczona do użytku w ruchu drogowe. Na szybę czołową stosujemy folię o przepuszczalności światła na poziomie 75%, natomiast na przednie boczne o przepuszczalności 70%.

Oklejanie szyb samochodowych to także sposób na zasłonięcie tego, co zostało pozostawione w pojeździe na tylnej kanapie. Takie działanie zmniejsza potencjalne ryzyko kradzieży i chroni przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów np. na parkingu.

Oklejanie szyb samochodowych – Dąbrowa Górnicza i okolice

Przyciemniane szyby zapewniają maksymalną dyskrecję, dzięki czemu możemy przechowywać w samochodzie rozmaite przedmioty, o które normalnie byśmy się martwili. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką modyfikacją w swoim samochodzie, serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu w Katowicach. Umawiamy także wizyty w sposób telefoniczny, mailowy oraz poprzez formularz na stronie.