Dąbrowa Górnicza

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

DĄBROWA GÓRNICZA

przyciemnianie szyb Dąbrowa GórniczaWykonujemy przyciemnianie szyb dla Klientów z miasta Dąbrowa Górnicza i okolic. Jeżeli chcesz odmienić wygląd swojego samochodu na bardziej ekskluzywny i stylowy, koniecznie odwiedź nasz warsztat. Samochody prestiżowych marek, takich jak Mercedes, Audi, czy BMW mają fabrycznie montowane takie szyby, a z naszą pomocą i Twoje auto może się w ten sposób wyróżnić. Wbrew pozorom nie jest to rozwiązanie wyłącznie estetyczne. Oto szereg korzyści, jakie uzyskujemy dzięki przyciemnieniu szyb:

  • komfort i satysfakcja
  • pełna dyskrecja
  • dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą
  • ochrona przed oślepieniem
  • redukcja refleksów
  • zmniejszenie temperatury (mniejsze nagrzewanie się)
  • elegancki wygląd

Bardzo praktyczną zaletą jest redukcja wszelkich refleksów oraz osłabienie natężenia świata z nadjeżdżających pojazdów. Pozwala to na komfortową i bezpieczną podróż bez mrużenia oczu i straty wizji w każdej sytuacji. Ciemniejsza barwa szyb sprawia, że w okresie letnim auto się tak nie nagrzewa. Jest to także naturalne zabezpieczenie przed kradzieżą – nie widząc zawartości samochodu, złodziej nie będzie ryzykował złapaniem.

Przyciemnianie szyb – dlaczego warto?

Przyciemnianie szyb ma swoje zalety zarówno latem, jak i zimą. Podczas lata wnętrze samochodu nie nagrzewa się tak bardzo, natomiast zimą nie oddaje szybko ciepła do otoczenia. W naszym zakładzie stosujemy jedynie folię posiadającą homologację, która jest dopuszczona do użytku w ruchu drogowe. Na szybę czołową stosujemy folię o przepuszczalności światła na poziomie 75%, natomiast na przednie boczne o przepuszczalności 70%.

Oklejanie szyb samochodowych to także sposób na zasłonięcie tego, co zostało pozostawione w pojeździe na tylnej kanapie. Takie działanie zmniejsza potencjalne ryzyko kradzieży i chroni przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów np. na parkingu.

W naszym warsztacie zajmujemy się również oklejaniem lamp samochodowych. Oklejone reflektory zapewniają nie tylko ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi lecz również sprawiają, że samochód nabiera charakteru, oryginalności oraz sportowego designu.

Oklejanie szyb i lamp samochodowych – Dąbrowa Górnicza i okolice

Przyciemniane szyby zapewniają maksymalną dyskrecję, dzięki czemu możemy przechowywać w samochodzie rozmaite przedmioty, o które normalnie byśmy się martwili. Oklejanie lamp samochodowych to natomiast sposób na wyróżnienie samochodu na tle innych oraz jedna z metod ochrony reflektorów. Jeżeli są Państwo zainteresowani takimi modyfikacjami w swoim samochodzie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego warsztatu w Katowicach. Wizyty umawiamy także w sposób telefoniczny, mailowy oraz poprzez formularz na stronie. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz realizację zleceń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zapraszamy!