O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku śląska i małopolski od 2008r. W przeciągu tych kilkunastu lat zaufały nam setki klientów – poczynając od klientów indywidualnych, na wielkich spółkach kończąc. Nasze usługi zostały sprawdzone i pozytywnie ocenione przez firmy: Elektrownia Jaworzno, BP, Shell, VW, Renault, Opel, Ford, Nissan i inne. Praca z folią jest naszą pasją, a wieloletnie doświadczenie sprawia, iż wielu naszych klientów wraca ponownie lub poleca nas znajomym. Jest to dla nas bardzo ważne dlatego staramy się zawsze wykonywać usługę na odpowiednio wysokim poziomie.

Oferujemy Państwu szeroką paletę odcieni folii, refleksu, transparentności oraz stopnia przyciemnienia. Materiały na których pracujemy produkowane są w oparciu o światowe normy ISO. Korzystamy z produktów Llumar, SolarScreen, 3M, Oracal. Nasze f folie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty: ITB w Warszawie, IsiC w Krakowie, PZH oraz posiadają wymagania polskich i zagranicznych norm budowlanych i jakościowych. Każda wykonana przez nas usługa chroniona jest wieloletnią gwarancją na sam materiał (zależnie od produktu od 3-10 lat) oraz naszą gwarancją na jakość wykonanej usługi.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, wykładach i spotkaniach branżowych. Legitymujemy się odpowiednimi certyfikatami oraz atestem Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie na legalne wykonywanie usług foliowania szyb.