Piekary Śląskie

Przyciemnianie szyb Piekary Śląskie

przyciemnianie szyb piekary śląskieCiemne szyby w samochodzie jeszcze do niedawna kojarzyły się z luksusowymi autami, jednak obecnie stanowią standard w wielu modelach samochodów. Właściciele pojazdów często sami decydują się na przyciemnianie szyb, gdyż dzięki temu mogą znacznie poprawić komfort jazdy. Takie rozwiązanie zyskuje na coraz większej popularności, ze względu na możliwość przyciemniania szyb bez konieczności ich demontażu. Nasza firma oferuje taką usługę również dla Klientów z terenu Piekar Śląskich. Usługę wykonujemy w naszym warsztacie w Katowicach. Istniej również możliwość dojazdu do klienta do Piekar Śląskich.

Przyciemnianie szyb samochodowych – Piekary Śląskie

Specjalizujemy się w nieinwazyjnym przyciemnianiu szyb za pomocą folii samochodowej. Taki sposób nie tylko skraca czas wykonywania usługi, ale jest bezpieczniejszy i wydajniejszy. Folię nakładamy na całą powierzchnię szyby, dobierając jej wariant do indywidualnych potrzeb klienta. Na przyciemnianie szyb warto się zdecydować nie tylko ze względów estetycznych, gdyż takie rozwiązanie ma wiele innych zalet:

  • zapobiega przed nagrzewaniem się wnętrza auta,
  • minimalizuje ryzyko oślepienia słońcem,
  • w razie wypadku chroni szybę,
  • utrudnia wybicie szyby przez włamywaczy,
  • zapewnia prywatność,
  • dodaje nowoczesnego designu.

Przyciemnianie szyb wykonujemy z użyciem atestowanych folii, o stopniu przepuszczalności światła godnymi z regulacjami prawnymi. Dodatkowo dajemy na usługę 5 lat gwarancji i dostarczamy pełną dokumentację honorowaną na stacjach diagnostycznych oraz przez policję. Przyciemnianie szyb to szybki i bezpieczny sposób na odmienienie auta, a jednocześnie poprawienie komfortu jazdy.

Zapraszamy do współpracy klientów z Piekar Śląskich.