FOLIE SAMOCHODOWE

Oferujemy pełną gamę folii samochodowych najwyższej jakości. Dobieramy je według Państwa potrzeb i wymagań w związku z czym wszystkie ceny ustalane są indywidualnie i zależą od rodzaju samochodu oraz ilości użytego materiału. By skorzystać z naszych usług, zapraszamy do naszej siedziby lub jednej z filii. Nie odmawiamy jednak wykonania usługi we wskazanym przez was miejscu, nawet w miejscu zamieszkania. Wykonujemy usługę, nie utrudniając realizacji planów naszych klientów. Zapewniamy także miłą i profesjonalną obsługę.


JAK TO SIĘ ODBYWA?


Przyciemnianie zawsze odbywa się bez konieczności demontażu szyb, a oklejana folia jest w jednym kawałku. Unikanie demontażu szyb ma jedną bardzo ważną zaletę, otóż unikamy sytuacji przyśpieszenia wystąpienia niepokojących trzasków z okolic tapicerki drzwi i boków samochodów. Na usługę tę otrzymacie 5 lat gwarancji oraz ATEST, który jest niezbędny do wglądu podczas przeglądu na stacjach diagnostycznych lub Policji.

Otrzymacie od nas także pisemny dokument o przeprowadzonej instalacji w samochodzie, który potwierdza, że przyciemnienie wykonane zostało przez profesjonalną i uprawnioną do tego firmą. Nie naklejamy pod folię naklejek z numerem atestu - ponieważ dbając o profesjonalny wygląd przyciemnionych szyb atest wgrzewamy w folię.Szczegółów udzieli Państwu nasz wykwalifikowany doradca pod numerem telefonu 505 243 938.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty. Zapraszamy do kontaktu także za pomocą formularza kontaktowego. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje.

NASZE REALIZACJE