Siemianowice Śląskie

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

przyciemnianie szyb Siemianowice ŚląskieZapewnij sobie bezpieczeństwo oraz komfort jazdy! Przyciemnianie szyb, które wykonujemy między innymi dla Klientów z miasta Siemianowice Śląskie to skuteczny sposób na znaczne podniesienie komfortu jazdy. Dzięki temu zabiegowi, który jest stosowany w coraz większej ilości nowoczesnych, prestiżowych samochodów, możemy swobodnie prowadzić nawet podczas najbardziej słonecznych dni, gdyż przyciemniane szyby redukują refleksy świetlne, znacznie obniżają nagrzewanie się wnętrza samochodu oraz chronią przed oślepieniem ze strony reflektorów. To także naturalna ochrona przed złodziejami, gdyż kryjąc swoje dobra pozostawione w samochodzie, nie prowokujemy włamania się do auta.

Warto także wspomnieć o prestiżu, jaki zapewniają przyciemniane szyby. Większość renomowanych marek, takich jak BMW, Mercedes, czy Audi fabrycznie instaluje to rozwiązanie w swoich samochodach. Ciemne szyby to nie tylko komfort, lecz także świetny wygląd samochodu, który zapewnia nam dodatkową dyskrecję przy jednoczesnej wyraźnej wizji ze strony kierowcy.

Zabieg ten przynosi wiele korzyści:

  • elegancki i stylowy wygląd
  • dyskrecję
  • redukcję refleksów
  • ochronę przed długimi światłami
  • niższą temperaturę w pojeździe
  • komfortu

Przyciemniane szyby to komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i jego pasażerów. Dzięki przyciemnionym szybom, auto podczas bardzo gorących dni nagrzewa się zdecydowanie wolniej. Natomiast zimą, kiedy zależy nam na zachowaniu wyższej temperatury wewnątrz pojazdu, ciepło z „ucieka” z samochodu dużo wolniej niż w pojazdach bez przyciemnionych szyb.

Nasz zakład dba o bezpieczeństwo naszych klientów. Przyciemnianie szyb odbywa się wyłącznie przy zastosowaniu materiałów, które zostały dopuszczone do użytku na polskich drogach – posiadających homologację. Oznacza to, że szyba przednia posiada przepuszczalność światła na poziomie 75%, natomiast przednie boczne na poziomie 70%. Wszystko to jest zgodne z obowiązującymi w naszym kraju przepisami prawnymi.

Oklejanie szyb samochodowych – Siemianowice Śląskie

Osoby zainteresowane naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza na stronie, maila lub telefonu. Nasz warsztat znajduje się w pobliżu Siemianowic Śląskich, w Katowicach, przy Al. Roździeńskiego 190b. Zapraszamy.